Medellan to grupa lekarzy - ekspertów w dziedzinie chorób zakaźnych i medycynie podróży.

Poradnia działa od 2010 roku. Wykonaliśmy od tego czasu ponad 20 tysięcy szczepień, przeprowadziliśmy ponad 4 tysiące konsultacji. W gronie specjalistów reprezentujących naszą poradnię nie ma nikogo przypadkowego. Dbamy o to, by naszych konsultantów cechowało wyjątkowe przygotowanie merytoryczne, kultura osobista, ale też zdolność obiektywnego i racjonalnego podejścia do problemów medycznych charakteryzująca najwybitniejszych lekarzy.

Każdy z lekarzy tworzących zespół Medellana został wybrany przede wszystkim z powodu swojej wiedzy i podejścia do chorego, tak, żeby sprostał najbardziej surowym wymaganiom stawianym przez Ciebie.

Lekarze, z którymi będziesz się konsultował to specjaliści w dziedzinie medycyny podróży mający na co dzień kontakt z chorobami tropikalnymi lub też problematyką szczepień. Są oni związani z największym ośrodkiem chorób zakaźnych w Polsce i codziennie stykają się z chorymi z malarią, dengą czy też wirusowymi zapaleniami wątroby.

Od 2017 roku jesteśmy certyfikowaną Poradnią Medycyny Podróży i należymy do Krajowej Sieci Certyfikowanych Centrów Medycyny Podróży pod patronatem Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży.

Wszystko po to, żebyś miał możliwość konsultacji z najlepszymi ekspertami w dziedzinie medycyny podróży. Wiemy, że od tego zależy Twoje bezpieczeństwo.

Konsultacje w zakresie medycyny podróży przeprowadzają:

 • lek. Milena Dorosz

  lek. Milena Dorosz

  Specjalistka chorób zakaźnych, medycyny morskiej i tropikalnej, współorganizator Poradni, globtroterka, uczestniczka misji medycznych w Azji Południowej

 • lek. Aleksandra Lasota

  lek. Aleksandra Lasota

  Specjalistka chorób zakaźnych, podróżniczka współpracująca z Poradnią od 2017 roku, w portfolio ma m.in. 6-miesięczny staż w Królestwie Suazi w Afryce, na co dzień lekarz Oddziału Chorób Zakaźnych

 • lek. Barbara Barton

  lek. Barbara Barton

  Specjalistka chorób zakaźnych, certyfikowana specjalistka medycyny podróży, z nami wpółpracuje od 2017r.; na co dzień zakaźnik w Szpitalu Zakaźnym

 • lek. Maria Marczak

  lek. Maria Marczak

  Lekarka-podróżniczka; w Medellanie od 2018 r.; na co dzień lekarz Oddziału Chorób Zakaźnych